
1 / 11
Ford Kuga I Augšējais režģis 8V41R7081A C8L6A
LietotaSKU: MDV84992
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8V41R7081A |
| OEM kods | C8L6A |
| Citi kodi | 15441 |
| Marka | Ford |
| Modelis | Kuga I |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 100 kW |
| Dzinēja kods | G6DG |
| Nobraukums | 186 510 km |
| Krāsa | panther black / F8 |
| VIN | WF0RXXGCDR8S02874 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Augšējais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAugšējais režģis 8V41R7081A 15441
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
25.25 €MDV82889
LietotaAugšējais režģis 8V4116613A D2L4A
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV82427
LietotaPriekšējais bamperis LKN0097A 8V4117C749A
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
333.26 €MDV78183
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
403.96 €MDV68687
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
300.00 €MDV103926
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L
300.00 €MDV99981








