
1 / 11
Ford Kuga I Augšējais režģis 8V41R7081A C8L6A
UsedSKU: MDV84992
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8V41R7081A |
| OEM code | C8L6A |
| Other codes | 15441 |
| Make | Ford |
| Model | Kuga I |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 100 kW |
| Engine code | G6DG |
| Mileage | 186 510 km |
| Color | panther black / F8 |
| VIN | WF0RXXGCDR8S02874 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper upper radiator grill
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAugšējais režģis 8V41R7081A 15441
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
25.25 €MDV82889
UsedAugšējais režģis 8V4116613A D2L4A
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV82427
UsedPriekšējais bamperis LKN0097A 8V4117C749A
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
333.26 €MDV78183
UsedPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
403.96 €MDV68687
UsedPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
300.00 €MDV103926
UsedPriekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L
300.00 €MDV99981








