
1 / 7
Nissan Qashqai Aizmugurējais lukturis pārsegā B26555BR01A 89503189
LietotaSKU: MDV85430
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | B26555BR01A |
| OEM kods | 89503189 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2423772 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis pārsegā
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89503189 0003
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV98061
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89503189
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89503209 B26550BR01A
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93377
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89071063 K2478
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 26555JD800 89071063
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV73791







