
1 / 9
Nissan Qashqai Aizmugurējais lukturis pārsegā 89503209 B26550BR01A
LietotaSKU: MDV93377
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 89503209 |
| OEM kods | B26550BR01A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 901 km |
| Krāsa | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis pārsegā
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā B26555BR01A 89503189
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85430
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89503189 0003
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV98061
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89503189
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 89071063 K2478
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 26555JD800 89071063
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV73791





