
1 / 6
Nissan Qashqai Papildu bremžu signāla lukturis 26590BR00A 89318795
LietotaSKU: MDV98198
30.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 26590BR00A |
| OEM kods | 89318795 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 901 km |
| Krāsa | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Papildu bremžu signāla lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 26590BR00A 89318791
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV106458
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89072564
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 00954000 26580JD00B
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89318791
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 26590BM400 24350002
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206
LietotaAizmugurē atstarotājs 22850100R 26560BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106420






