
1 / 17
Ford Focus Apakšējā bampera daļa (lūpa) BM5117626A 0097A
LietotaSKU: MDV87286
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | BM5117626A |
| OEM kods | 0097A |
| Citi kodi | BM5117627A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.0L 92 kW |
| Dzinēja kods | M1DA |
| Nobraukums | 87 000 km |
| Krāsa | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKEL64104 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Apakšējā bampera daļa (lūpa)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaApakšējais režģis (trīsdaļīgs) FD0733101 D1006QA6044
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
Nav foto
LietotaApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K947A D2A3B
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703
LietotaApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K945A D2A34
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164
LietotaAugšējais režģis BM51BA133B BM518200B
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
10.00 €MDV105168
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · Focus · 2005 · 1.6L
30.29 €MDV95400
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 100kW
50.50 €MDV95309










