
1 / 17
Ford Focus Apakšējā bampera daļa (lūpa) BM5117626A 0097A
UsedSKU: MDV87286
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | BM5117626A |
| OEM code | 0097A |
| Other codes | BM5117627A |
| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2014 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.0L 92 kW |
| Engine code | M1DA |
| Mileage | 87 000 km |
| Color | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKEL64104 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper lip
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) FD0733101 D1006QA6044
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
No photo
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K947A D2A3B
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K945A D2A34
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164
UsedAugšējais režģis BM51BA133B BM518200B
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
10.00 €MDV105168
UsedPriekšējais bamperis
Ford · Focus · 2005 · 1.6L
30.29 €MDV95400
UsedPriekšējais bamperis
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 100kW
50.50 €MDV95309










