
1 / 8
Skoda Fabia Mk2 (5J) Stūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156A 6Q2423051AN
LietotaSKU: MDV88831
71.41 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6R0423156A |
| OEM kods | 6Q2423051AN |
| Citi kodi | 6Q1423051CE |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 51 kW |
| Dzinēja kods | CGPA |
| Nobraukums | 57 967 km |
| Krāsa | flash red / LF3K |
| VIN | TMBBH25J1A3150746 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres pastiprinātāja sūknis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156 6Q2423051AJ
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
60.60 €MDV90815
LietotaStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156C 6Q2423051BB
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 55kW
70.00 €MDV96079
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044C 0092726
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
30.00 €MDV106341
LietotaKomforta modulis 30896698 3817900220
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
25.00 €MDV106150
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161D 2831745
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV106048
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044A A2C53218428
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.9L
60.00 €MDV105865


