
1 / 8
Skoda Fabia Mk2 (5J) Stūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156A 6Q2423051AN
Б/уSKU: MDV88831
71.41 €
Цена с НДС
| Код произв. | 6R0423156A |
| OEM код | 6Q2423051AN |
| Другие коды | 6Q1423051CE |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia Mk2 (5J) |
| Год | 2010 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.2L 51 kW |
| Код двигателя | CGPA |
| Пробег | 57 967 км |
| Цвет | flash red / LF3K |
| VIN | TMBBH25J1A3150746 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Насос усилителя руля
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156 6Q2423051AJ
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
60.60 €MDV90815
Б/уStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156C 6Q2423051BB
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 55kW
70.00 €MDV96079
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044C 0092726
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
30.00 €MDV106341
Б/уKomforta modulis 30896698 3817900220
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
25.00 €MDV106150
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161D 2831745
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV106048
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044A A2C53218428
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.9L
60.00 €MDV105865


