
1 / 8
Skoda Fabia Mk2 (5J) Stūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156A 6Q2423051AN
UsedSKU: MDV88831
71.41 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6R0423156A |
| OEM code | 6Q2423051AN |
| Other codes | 6Q1423051CE |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 51 kW |
| Engine code | CGPA |
| Mileage | 57 967 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBBH25J1A3150746 |
| Condition | Used |
Category: Power steering pump
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156 6Q2423051AJ
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
60.60 €MDV90815
UsedStūres pastiprinātāja sūknis 6R0423156C 6Q2423051BB
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 55kW
70.00 €MDV96079
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044C 0092726
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
30.00 €MDV106341
UsedKomforta modulis 30896698 3817900220
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
25.00 €MDV106150
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161D 2831745
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV106048
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044A A2C53218428
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.9L
60.00 €MDV105865


