
1 / 9
Mini Cooper Countryman R60 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 05299602462 9213175
LietotaSKU: MDV90868
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 05299602462 |
| OEM kods | 9213175 |
| Citi kodi | CMP01R134A |
| Marka | Mini |
| Modelis | Cooper Countryman R60 |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N47C20A |
| Nobraukums | 111 000 km |
| Krāsa | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 0964089162 9213175
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
20.20 €MDV81395
LietotaMazā radiatora ventilators T1013083J 10017453
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
15.15 €MDV81412
LietotaGaisa vārsta motoriņš 990432F 3422658
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV81408
LietotaGaisa vārsta motoriņš 990432F VHB3030018B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
5.00 €MDV81399
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 9806926 E1066165B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181
LietotaĢenerators 7823291
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157









