
1 / 8
Mini Cooper Countryman R60 Pasažiera drošības spilvens 9811196 30040039
LietotaSKU: MDV91861
151.49 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 9811196 |
| OEM kods | 30040039 |
| Citi kodi | 623817900A |
| Marka | Mini |
| Modelis | Cooper Countryman R60 |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N47C20A |
| Nobraukums | 111 000 km |
| Krāsa | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Pasažiera drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces
LietotaJumta gaisa spilvens 859801746117 14B065100836H
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
50.50 €MDV90699
Nav foto
LietotaStūres drošības spilvens 3002456603 20111080614
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
141.38 €MDV80697
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 9806926 E1066165B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181
LietotaĢenerators 7823291
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157
LietotaSpogulis (elektriski vadāms)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV91028
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 05299602462 9213175
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV90868







