
1 / 8
Mini Cooper Countryman R60 Pasažiera drošības spilvens 9811196 30040039
UsedSKU: MDV91861
151.49 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 9811196 |
| OEM code | 30040039 |
| Other codes | 623817900A |
| Make | Mini |
| Model | Cooper Countryman R60 |
| Year | 2014 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N47C20A |
| Mileage | 111 000 km |
| Color | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Condition | Used |
Category: Passenger airbag
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items
UsedJumta gaisa spilvens 859801746117 14B065100836H
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
50.50 €MDV90699
No photo
UsedStūres drošības spilvens 3002456603 20111080614
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
141.38 €MDV80697
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 9806926 E1066165B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181
UsedĢenerators 7823291
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157
UsedSpogulis (elektriski vadāms)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV91028
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 05299602462 9213175
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV90868







