
1 / 9
Mini Cooper Countryman R60 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 05299602462 9213175
UsedSKU: MDV90868
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 05299602462 |
| OEM code | 9213175 |
| Other codes | CMP01R134A |
| Make | Mini |
| Model | Cooper Countryman R60 |
| Year | 2014 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N47C20A |
| Mileage | 111 000 km |
| Color | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 0964089162 9213175
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
20.20 €MDV81395
UsedMazā radiatora ventilators T1013083J 10017453
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
15.15 €MDV81412
UsedGaisa vārsta motoriņš 990432F 3422658
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV81408
UsedGaisa vārsta motoriņš 990432F VHB3030018B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
5.00 €MDV81399
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 9806926 E1066165B
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181
UsedĢenerators 7823291
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157









