
1 / 7
Jaguar F-Pace Gaisa ieplūdes kanāla detaļas GX739C623CA 0115163A
LietotaSKU: MDV91122
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GX739C623CA |
| OEM kods | 0115163A |
| Citi kodi | 4013333A |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | F-Pace |
| Gads | 2017 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | 204DTD |
| Nobraukums | 63 382 km |
| Krāsa | ebony black / 1AT |
| VIN | SADCB2CN3HA495167 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaIeplūdes kolektors G4D318N968AA
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91137
LietotaVentilācijas caurule G4D36C342
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV90971
LietotaGaisa filtra kaste gx739600db GP10MD20
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90572
LietotaDegvielas tvertnes vāciņš hk8327936cc hk8327936
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91508
LietotaIzplūdes gāzu caurule KAW5011400 BDBA
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
45.00 €MDV91199
LietotaIzplūdes gāzu caurule KAW5011400 KHIK501
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
45.00 €MDV91202









