
1 / 7
Jaguar F-Pace Gaisa ieplūdes kanāla detaļas GX739C623CA 0115163A
UsedSKU: MDV91122
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | GX739C623CA |
| OEM code | 0115163A |
| Other codes | 4013333A |
| Make | Jaguar |
| Model | F-Pace |
| Year | 2017 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 132 kW |
| Engine code | 204DTD |
| Mileage | 63 382 km |
| Color | ebony black / 1AT |
| VIN | SADCB2CN3HA495167 |
| Condition | Used |
Category: Air intake duct part
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedIeplūdes kolektors G4D318N968AA
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91137
UsedVentilācijas caurule G4D36C342
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV90971
UsedGaisa filtra kaste gx739600db GP10MD20
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90572
UsedDegvielas tvertnes vāciņš hk8327936cc hk8327936
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91508
UsedIzplūdes gāzu caurule KAW5011400 BDBA
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
45.00 €MDV91199
UsedIzplūdes gāzu caurule KAW5011400 KHIK501
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
45.00 €MDV91202









