
1 / 17
Mini One - Cooper Coupe R56 Priekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753722A2A 09958000
LietotaSKU: MDV91441
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 2753722A2A |
| OEM kods | 09958000 |
| Citi kodi | 0130822375 |
| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 88 kW |
| Dzinēja kods | N12B16A |
| Nobraukums | 116 515 km |
| Krāsa | chili red / 851 |
| VIN | WMWMF32050TT16259 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976 8820012C0
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
25.00 €MDV105482
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09962006 344370M02
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105479
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2757043 0130822380
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
30.00 €MDV105470
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976018 8820012F00
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
25.00 €MDV105476
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753721 P4370000
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2006 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105477
LietotaPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2009 · 1.4L
30.29 €MDV44792




