
1 / 17
Mini One - Cooper Coupe R56 Priekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753722A2A 09958000
UsedSKU: MDV91441
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 2753722A2A |
| OEM code | 09958000 |
| Other codes | 0130822375 |
| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 88 kW |
| Engine code | N12B16A |
| Mileage | 116 515 km |
| Color | chili red / 851 |
| VIN | WMWMF32050TT16259 |
| Condition | Used |
Category: Front door window regulator with motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976 8820012C0
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
25.00 €MDV105482
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09962006 344370M02
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105479
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2757043 0130822380
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
30.00 €MDV105470
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976018 8820012F00
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
25.00 €MDV105476
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753721 P4370000
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2006 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105477
UsedPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2009 · 1.4L
30.29 €MDV44792




