
1 / 17
Mini One - Cooper Coupe R56 Priekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753722A2A 09958000
Б/уSKU: MDV91441
20.20 €
Цена с НДС
| Код произв. | 2753722A2A |
| OEM код | 09958000 |
| Другие коды | 0130822375 |
| Марка | Mini |
| Модель | One - Cooper Coupe R56 |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 88 kW |
| Код двигателя | N12B16A |
| Пробег | 116 515 км |
| Цвет | chili red / 851 |
| VIN | WMWMF32050TT16259 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976 8820012C0
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
25.00 €MDV105482
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09962006 344370M02
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105479
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2757043 0130822380
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
30.00 €MDV105470
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts RM09976018 8820012F00
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
25.00 €MDV105476
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts 2753721 P4370000
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2006 · 1.6L 88kW
30.00 €MDV105477
Б/уPriekšpusē elektriskā loga pacelšanas mehānisma komplekts
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2009 · 1.4L
30.29 €MDV44792




