
1 / 8
Audi A4 S4 B8 8K Rokas bremžu vadības modulis 8K0907801H 32620205C
LietotaSKU: MDV91596
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8K0907801H |
| OEM kods | 32620205C |
| Citi kodi | A2C53369554 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 196 844 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokas bremžu vadības modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Nav foto
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801H 32620205C
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907301J
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Nav foto
LietotaKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577




