
1 / 8
Ford Mondeo Mk III Bampera apakšas aizsargs 3S7183384A 3S7183384Ad
LietotaSKU: MDV92232
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3S7183384A |
| OEM kods | 3S7183384Ad |
| Citi kodi | D2L4A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo Mk III |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 96 kW |
| Dzinēja kods | FMBA |
| Nobraukums | 123 000 km |
| Krāsa | panther black / G0 |
| VIN | WF05XXGBB56A53123 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaBampera apakšas aizsargs 9A43176
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.0L 85kW
15.00 €MDV97923
LietotaDzinēja apakšas aizsargs
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
25.25 €MDV76873
LietotaLukturu mazgāšanas sprauslu vāciņš 1S7113L019A
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L
15.00 €MDV106127
LietotaLukturu mazgāšanas sprauslu vāciņš 1S7113L018A
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L
15.00 €MDV106126
LietotaRadiatoru panelis 1S7X8242GOC
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36217
LietotaRadiatoru panelis R134A
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36035

