
1 / 8
Ford Mondeo Mk III Bampera apakšas aizsargs 3S7183384A 3S7183384Ad
UsedSKU: MDV92232
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 3S7183384A |
| OEM code | 3S7183384Ad |
| Other codes | D2L4A |
| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 96 kW |
| Engine code | FMBA |
| Mileage | 123 000 km |
| Color | panther black / G0 |
| VIN | WF05XXGBB56A53123 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedBampera apakšas aizsargs 9A43176
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.0L 85kW
15.00 €MDV97923
UsedDzinēja apakšas aizsargs
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
25.25 €MDV76873
UsedLukturu mazgāšanas sprauslu vāciņš 1S7113L019A
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L
15.00 €MDV106127
UsedLukturu mazgāšanas sprauslu vāciņš 1S7113L018A
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L
15.00 €MDV106126
UsedRadiatoru panelis 1S7X8242GOC
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36217
UsedRadiatoru panelis R134A
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36035

