
1 / 7
Nissan Qashqai Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A
LietotaSKU: MDV95216
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 40342JD18A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 103 590 km |
| Krāsa | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV94870
LietotaRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342jd18a 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619
LietotaR17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i) R17 7JJ
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254
LietotaLuktura bloks / (ksenona bloks) 5DV00829000 26070100350150
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106225
LietotaDzinēja vadu instalācija 24011BB50A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
50.00 €MDV106425











