
1 / 7
Nissan Qashqai Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A
Б/уSKU: MDV95216
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 40342JD18A |
| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2010 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 292 |
| Пробег | 103 590 км |
| Цвет | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV94870
Б/уRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342jd18a 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619
Б/уR17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i) R17 7JJ
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975
Б/уRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV66162
Б/уParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254











