
1 / 7
Nissan Qashqai Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A
UsedSKU: MDV95216
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 40342JD18A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 590 km |
| Color | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Condition | Used |
Category: Original wheel cap
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342JD18A 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV94870
UsedRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 40342jd18a 40342AV610
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619
UsedR17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i) R17 7JJ
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV66162
UsedAizmugurē atstarotājs 22850100R 26560BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106420
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV89915











