
1 / 7
Renault Megane III Ģenerators 2606288A 231000027R
LietotaSKU: MDV95701
30.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 2606288A |
| OEM kods | 231000027R |
| Citi kodi | 213013364 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 104 000 km |
| Krāsa | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ14064B645642 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaĢenerators 8200757870D 2605419E
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
30.29 €MDV71273
LietotaDzinējs K9K832 K9K
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351
LietotaDzinējs K9K656 K9K
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784
LietotaSadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts) 823650 135VDC
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233
LietotaStarteris K9K832 K9K
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
25.25 €MDV72216
LietotaTurbīna 7741935004S RCK00108R
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
111.09 €MDV71280











