
1 / 4
Volkswagen Touran I Stūres leņķa sensors ANP80H062A 9VE0705A
LietotaSKU: MDV9678
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | ANP80H062A |
| OEM kods | 9VE0705A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Touran I |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 103 kW |
| Nobraukums | 129 000 km |
| VIN | WVGZZZ1TZ8W098346 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres leņķa sensors
Donoru auto fotogrāfijas

Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaStūres leņķa sensors 1K0959654 ANP80H062A
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99727
LietotaStūres leņķa sensors ANP80H096E S082209D31042
Volkswagen · Touran I · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV101557
LietotaStūres leņķa sensors 1K0953549BC 1K0953549
Volkswagen · Touran I · 2007 · 1.9L
10.00 €MDV97745
LietotaStūres leņķa sensors 1K0959654
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV33159
LietotaESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 1K0907655D
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV12635
LietotaESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 1K0907655B
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV15099



