
1 / 4
Volkswagen Touran I Stūres leņķa sensors ANP80H062A 9VE0705A
UsedSKU: MDV9678
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | ANP80H062A |
| OEM code | 9VE0705A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Touran I |
| Year | 2008 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 103 kW |
| Mileage | 129 000 km |
| VIN | WVGZZZ1TZ8W098346 |
| Condition | Used |
Category: Steering angle sensor
Donor vehicle photos

Similar items
No photo
UsedStūres leņķa sensors 1K0959654 ANP80H062A
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99727
UsedStūres leņķa sensors ANP80H096E S082209D31042
Volkswagen · Touran I · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV101557
UsedStūres leņķa sensors 1K0953549BC 1K0953549
Volkswagen · Touran I · 2007 · 1.9L
10.00 €MDV97745
UsedStūres leņķa sensors 1K0959654
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV33159
UsedESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 1K0907655D
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV12635
UsedESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 1K0907655B
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV15099



