
1 / 6
Jaguar XF X250 Avārijas lukturu slēdzis CX2313D734CC 130207A
LietotaSKU: MDV96832
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | CX2313D734CC |
| OEM kods | 130207A |
| Citi kodi | J6R3A |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.2L 147 kW |
| Dzinēja kods | 224DT |
| Nobraukums | 137 819 km |
| Krāsa | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Avārijas lukturu slēdzis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 1507100947
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV103830
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 03035500 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200











