
1 / 6
Jaguar XF X250 Avārijas lukturu slēdzis CX2313D734CC 130207A
UsedSKU: MDV96832
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | CX2313D734CC |
| OEM code | 130207A |
| Other codes | J6R3A |
| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2013 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.2L 147 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 137 819 km |
| Color | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Condition | Used |
Category: Hazard light switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 1507100947
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV103830
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008
UsedAvārijas lukturu slēdzis 03035500 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200











