
1 / 12
Nissan Qashqai Parkošanās sensors PDC 28438BG00A 2106102116
LietotaSKU: MDV99551
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 28438BG00A |
| OEM kods | 2106102116 |
| Citi kodi | 24017JD00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 103 590 km |
| Krāsa | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Parkošanās sensors PDC
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaParkošanās sensors PDC 28438BG00A 24017JD00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV81693
LietotaParkošanās sensors PDC 24017JD00A 28438BG00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.00 €MDV99691
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254
LietotaDzinēja vadu instalācija 24011BB50A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
50.00 €MDV106425
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD40A PN2804F
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106389
LietotaAizdedzes ECU komplekts S180033108A 24810BR30C
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
110.00 €MDV106231











