
1 / 12
Nissan Qashqai Parkošanās sensors PDC 28438BG00A 2106102116
UsedSKU: MDV99551
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 28438BG00A |
| OEM code | 2106102116 |
| Other codes | 24017JD00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 590 km |
| Color | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Condition | Used |
Category: Parking PDC sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedParkošanās sensors PDC 28438BG00A 24017JD00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV81693
UsedParkošanās sensors PDC 24017JD00A 28438BG00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.00 €MDV99691
UsedDrošinātāju bloks 284B7JD00B 519228324
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106367
UsedDrošinātāju bloks 284B7BB01D 2067558598
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV106560
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254











