
1 / 7
Audi A5 Sportback 8TA Gateway vadības modulis 8T0907468T 403213
Б/уSKU: MDV83657
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8T0907468T |
| OEM код | 403213 |
| Другие коды | 8T0907468K |
| Марка | Audi |
| Модель | A5 Sportback 8TA |
| Год | 2009 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 132 kW |
| Код двигателя | CDNB |
| Пробег | 115 000 км |
| Цвет | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Модуль управления gateway
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уDzinēja vadības bloks 8K2907115S 0261S04865
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
65.65 €MDV83662
Б/уKomforta modulis 8K0907063N 09025001
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV83826
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV84021
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043N A2C53284585
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 3.0L
5.00 €MDV91473
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 8K0959663 CDG220609
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83803
Б/уGaisa spilvenu vadības bloks 8K0959655G 003EFD047GL7
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83788










