
1 / 7
Mazda 6 Ģenerators A2TJ0681A R2AA
UsedSKU: MDV105138
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | A2TJ0681A |
| OEM code | R2AA |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 132 kW |
| Engine code | R2AA |
| Mileage | 142 492 km |
| Color | crystal white / 34K |
| VIN | JMZGHA4A611489124 |
| Condition | Used |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedĢenerators A2TJ0681A R2AA
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV35447
UsedĢenerators A2TJ0681A R2AAB
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77402
UsedĢenerators 1108246 r2aa
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77041
UsedĢenerators A2TJ0681 R2AA
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV72231
UsedĢenerators A3TB6781
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV16348
UsedĢenerators A2TJ0681A 12V100A1510
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71388










