
1 / 6
Nissan Note (E11) Virzulis ar klani K9K892 K9K
UsedSKU: MDV105533
25.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K9K892 |
| OEM code | K9K |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Condition | Used |
Category: Piston with connecting rod
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedVirzulis ar klani K9K892 K9K
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105522
UsedVirzulis ar klani K9K892 K9K
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105529
UsedVirzulis ar klani K9K K9K892
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105525
UsedKloķvārpsta K9K892 K9K
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105674
UsedGalva 110421067R 8200629199G
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105673
UsedKarteris 8200318813
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
20.00 €MDV105748









