
1 / 7
Nissan Qashqai+2 Kvēlsveču relejs 8200558438A
UsedSKU: MDV75025
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8200558438A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai+2 |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 165 246 km |
| Color | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Condition | Used |
Category: Glow plug pre-heat relay
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106167
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106140
UsedKameras vadības bloka modulis 284A1BR10C EN3016P
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84846
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD45D
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66283
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500BR47B
Nissan · Qashqai+2 · 2011 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV76544
UsedPārnesumkārbas vadības bloks EMU10000N EMU10000NF1
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84808


