
1 / 7
Nissan Qashqai+2 Kvēlsveču relejs 8200558438A
Б/уSKU: MDV75025
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8200558438A |
| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai+2 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 165 246 км |
| Цвет | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Реле подогрева свеч
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106167
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106140
Б/уKameras vadības bloka modulis 284A1BR10C EN3016P
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84846
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD45D
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66283
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500BR47B
Nissan · Qashqai+2 · 2011 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV76544
Б/уPārnesumkārbas vadības bloks EMU10000N EMU10000NF1
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84808


