
1 / 7
Nissan Qashqai+2 Kvēlsveču relejs 8200558438A
LietotaSKU: MDV75025
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200558438A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai+2 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 165 246 km |
| Krāsa | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Kvēlsveču relejs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106167
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
20.00 €MDV106140
LietotaKameras vadības bloka modulis 284A1BR10C EN3016P
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84846
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD45D
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66283
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500BR47B
Nissan · Qashqai+2 · 2011 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV76544
LietotaPārnesumkārbas vadības bloks EMU10000N EMU10000NF1
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84808


