
1 / 16
Nissan Juke I F15 Dzinējs K9K410 K9K
LietotaSKU: MDV100583
800.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K9K410 |
| OEM kods | K9K |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 237 184 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=FgLxhfoeieI ---------------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDzinējs K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874
LietotaDzinējs K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV96877
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8200771226
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731
LietotaĢenerators BT24E2 2310000Q2J
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV105646
LietotaSolenoīda vārsts 149566215R 4167584
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105721
LietotaTurbīna 0050212052 54399700127
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105733










