
1 / 9
Nissan Juke I F15 Gaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A ZE1KC111220113
LietotaSKU: MDV102565
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 988201KC0A |
| OEM kods | ZE1KC111220113 |
| Citi kodi | F01G07208D |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 237 184 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa spilvenu vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A F01G07208D
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135
LietotaGaisa spilvenu vadības bloks 988201kc1a 0285011033
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Nav foto
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KB0A 523010
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi WC1G160B 17880FWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878
LietotaDzinēja vadības bloks DEA010150 DEA010150F
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205










