
1 / 9
Nissan Juke I F15 Gaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A ZE1KC111220113
Б/уSKU: MDV102565
10.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 988201KC0A |
| OEM код | ZE1KC111220113 |
| Другие коды | F01G07208D |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 410 |
| Пробег | 237 184 км |
| Цвет | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Блок управления надувных подушек
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уGaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A F01G07208D
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135
Б/уGaisa spilvenu vadības bloks 988201kc1a 0285011033
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Нет фото
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KB0A 523010
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi WC1G160B 17880FWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878
Б/уDzinēja vadības bloks DEA010150 DEA010150F
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205










