
1 / 9
Nissan Juke I F15 Gaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A ZE1KC111220113
UsedSKU: MDV102565
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 988201KC0A |
| OEM code | ZE1KC111220113 |
| Other codes | F01G07208D |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 237 184 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Condition | Used |
Category: Airbag control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa spilvenu vadības bloks 988201KC0A F01G07208D
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135
UsedGaisa spilvenu vadības bloks 988201kc1a 0285011033
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
No photo
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KB0A 523010
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi WC1G160B 17880FWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878
UsedDzinēja vadības bloks DEA010150 DEA010150F
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205










