
1 / 20
Nissan Juke I F15 Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681KA6A
UsedSKU: MDV102139
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 908681KA6A |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 237 184 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Condition | Used |
Category: Trunk door license plate light bar
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 90868BV80A
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV56796
UsedBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681kr6a
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886
No photo
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104190
UsedAtpakaļskata kamera 284421KA0B GPKD5608RDA
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392
UsedAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176
UsedAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678










