
1 / 20
Nissan Juke I F15 Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681KA6A
LietotaSKU: MDV102139
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 908681KA6A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 237 184 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 90868BV80A
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV56796
LietotaBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681kr6a
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104190
LietotaAtpakaļskata kamera 284421KA0B GPKD5608RDA
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392
LietotaAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176
LietotaAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678










