
1 / 7
Nissan Qashqai Ražotāja emblēma 62312BR00A
LietotaSKU: MDV101382
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 62312BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 104 000 km |
| Krāsa | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ražotāja emblēma
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaVideokamera priekšējā bamperī 284F1BR00C 001344
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
70.00 €MDV104163
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV94177
LietotaAugšējais režģis 9693M4213
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
90.89 €MDV72194
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
60.60 €MDV78413

