
1 / 6
Nissan Qashqai Drošinātāju bloks 284B7JD02A 6662011546
LietotaSKU: MDV102380
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 284B7JD02A |
| OEM kods | 6662011546 |
| Citi kodi | 518975032 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 104 000 km |
| Krāsa | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaDrošinātāju bloks 284B7JD02C 8922015580
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
35.00 €MDV105108
LietotaDrošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
10.00 €MDV97506
LietotaDrošinātāju bloks 284B7JD00B 519228324
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100147
LietotaDrošinātāju kaste (komplekts) 284B7BB01B 4890020643
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
30.00 €MDV100153
LietotaParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254

