
1 / 6
Nissan Qashqai Drošinātāju bloks 284B7JD02A 6662011546
UsedSKU: MDV102380
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 284B7JD02A |
| OEM code | 6662011546 |
| Other codes | 518975032 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 104 000 km |
| Color | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Condition | Used |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedDrošinātāju bloks 284B7JD02C 8922015580
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
35.00 €MDV105108
UsedDrošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
10.00 €MDV97506
UsedDrošinātāju bloks 284B7JD00B 519228324
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100147
UsedDrošinātāju kaste (komplekts) 284B7BB01B 4890020643
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
30.00 €MDV100153
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254

