
1 / 7
Nissan Qashqai Ražotāja emblēma 62312BR00A
UsedSKU: MDV101382
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 62312BR00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 104 000 km |
| Color | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Condition | Used |
Category: Manufacturer badge logo/emblem
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedVideokamera priekšējā bamperī 284F1BR00C 001344
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
70.00 €MDV104163
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV94177
UsedAugšējais režģis 9693M4213
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
90.89 €MDV72194
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
60.60 €MDV78413

