
1 / 12
Nissan Qashqai Rokturu komplekts 0265005514 47945JD00A
LietotaSKU: MDV104768
70.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 0265005514 |
| OEM kods | 47945JD00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 110 000 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 25560JD000 9422SN315
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV90305
LietotaRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
58.90 €MDV66162
LietotaRokturu komplekts 5602SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
30.29 €MDV80277
LietotaRokturu komplekts 25560jd003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
50.50 €MDV89915
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 25560JD003 9212SD
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
60.00 €MDV98944
LietotaRokturu komplekts 25560JD003 9727SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
50.00 €MDV103344



