
1 / 6
Nissan Note (E11) Ģenerators 0124525140 8200728292F
LietotaSKU: MDV105576
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 0124525140 |
| OEM kods | 8200728292F |
| Citi kodi | 23100JD10A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 892 |
| Nobraukums | 125 302 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaĢenerators
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L 65kW
20.20 €MDV16613
LietotaVakuumsūknis 705641000
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV105701
LietotaKloķvārpsta K9K892 K9K
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105674
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8200771226
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV105732
LietotaGalva 110421067R 8200629199G
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105673
LietotaKarteris 8200318813
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
20.00 €MDV105748







